فروشگاه اينترنتي كارتون قديمي هايدي

كارتون باب اسفنجي نسخه 186 قسمتي دوبله

سايت فروش كارتون باب اسفنجي

باب اسفنجي شلوار مكعبي يك اسفنج دريايي ساده، خوش قلب و دوست داشتني با افكاري كودكانه است. گاهي سعي مي كند به ديگران كمك كند و گاهي فقط مي خواهد بازي كند اما در اين ميان گاهي هم خرابكاري هايي بي قصد و غرض مي كند كه موجب خنده مي شود. دوست صميمي او پاتريك كه يك ستاره دريايي كله پوك است معمولاً او را همراهي مي كند.

«باب اسفنجي شلوارمكعبي» (كه البته ترجمه صحيح آن «شلوارمربعي» است) نام و نام خانوادگيِ شخصيت جذاب و دوست داشتنيِ اين كارتون پرطرفدار است كه خالق مشهور او يعني «استفان هيلنبرگ» برايش انتخاب كرد. اوائل نام «پسر اسفنجي» را برايش انتخاب كرده بود اما بعد متوجه شد كه «پسر اسفنجي» قبلاً براي يك شخصيت ديگر كه در حال نمايش است انتخاب شده است، پس تصميم گرفت نام شخصيت داستاني اش را تغيير دهد. هيلنبرگ اصرار داشت كلمه «اسفنج» حتماً در نام شخصيتش گنجانده شود تا كسي احياناً او را به اشتباه «مرد پنيري» نخواند! اين بود كه سرانجام به نام «باب اسفنجي» رسيد و براي تكميل آن «شلوار مكعبي» را به عنوان نام خانوادگي به آن افزود.

«تام كِني»، كسي كه هيلنبرگ صدايش را براي صداگذاري روي باب پسنديد، مي گويد: باب اسفنجي از لحاظ سني نه بزرگ بود نه بچه، مثل جري لوئيس … كه ظاهر آدم بزرگ ها را دارد اما رفتار و حركاتش بچه گانه است.

اولين قسمت باب اسفنجي در اولين روز ماه مه ۱۹۹۹ اماده پخش شد. پخش آن را نيكلودئون-تي-وي به عهده گرفت و در شبكه هاي ام-تي-وي-نت-ورك و نيك-تونز كه در آن زمان شبكه هاي مشهور و پربيننده اي بودند پخش شد و با استقبال فراوان مردم روبه رو شد.

بنابراين توليد اين برنامه ادامه پيدا كرد. در سال ۲۰۰۴ براي اولين بار يك سينمايي از باب اسفنجي آماده اكران شد كه آن هم با استقبال بسيار زياد تماشاچيان و طرفدارانش مواجه شد. همينطور فصل هاي جديدي از اين كارتون توليد شد و تا امروز كه ۹ فصل از آن ساخته و آماده پخش شده يعني چيزي در حدود ۳۳۴ قسمت!

بعد از مدتي هيلنبرگ تصميم گرفت در نام برنامه تغييراتي ايجاد كند، او در هاله‌اي از شوخي اين عنوان را براي يك سري از مجموعه در نظر گرفت: «باب كي؟ شلوار چي؟» اما پس از مدتي با انتقاد شديد منتقدين و هوادارانش روبه‌رو شد و دوباره به همان اسم سابق برگشت. داستان هر قسمت معمولاً در شهر بيكيني باتم كه شهري است در زير اقيانوس آرام اتفاق مي افتد، جايي كه در آن باب اسفنجي در خانه اي به شكل آناناس به همراه حيوان خانگي اش (حلزوني به نام گري) زندگي مي كند. باب اسفنجي در رستوران آقاي خرچنگ كار مي كند و با اينكه شغل بسيار ساده اي دارد اما كارش را خيلي دوست دارد و از آن راضي است چون خود باب اسفنجي هم شخصيت بسيار ساده اي دارد با افكاري كودكانه…

آقاي خرچنگ عاشق پول است و تنها چيزي كه اورا تحريك مي كند مال اندوزي است.

«پاتريك»، كه يك ستاره دريايي است، دوست صميمي و هم پاي باب اسفنجي به حساب مي آيد. اين دو باهم اوقات خوشي را مي گذرانند و به بازي ها و شادي هاي بي حد و وصف كودكانه مي پردازند. در اين كارتون هر بلايي هم كه سر باب و پاتريك مي آيد آنها دوباره مي توانند به شكل اولشان در مي آيند و در واقع خاصيت نرم تنانگيشان به آنها يك شخصيت ناميرا داده است.

يكي ديگر از دوستان باب اسفنجي و پاتريك، «سندي» سنجابي است اهل تگزاس، كه به كمك يك حباب (لباسي شبيه لباس فضانوردان) در زير آب رفت و آمد مي كند. او برعكس پاتريك، كاملاً عاقل است و اصلاً حركات بچه‎گانه ندارد. در حقيقت دانشمندي است كه روي كره ماه تحقيق مي‌كند و گاهي به آنجا سفر مي‌كند.

مهمترين شخصيت منفي كارتون باب اسفنجي آقاي پلانگتون است كه در طرف ديگر شهر رستوران دارد و به شدت با آقاي خرچنگ در رقابت است. بزرگترين دغدقه او، بدست آوردن فورمول غذايي آقاي خرچنگ است. او در اين راه حاضر است هر چيزي را فدا كند.

از ديگرشخصيت هاي اين كارتون مي توان به آقاي اختاپوس اشاره كرد كه در همسايگي باب اسفنجي زندگي مي كند. او هشت پايي خودخواه است و زياد هم از باب اسفنجي بخاطر رفتار بچه‌گانه اش خوشش نمي آيد.

 

زبان:دوبله فارسي شبكه پويا

تعداد قسمت: 186 قسمت(نسخه كامل شبكه پويا)

تعداد ديسك:10 عدد DVD

كيفيت صدا و تصوير:عالي

فرمت: خانگي

قابل پخش در دستگاه هاي دي وي دي پلير و كامپيوتر

قيمت:16000 تومان

خريد كارتون باب اسفنجي

برچسب: باب اسفنجي شبكه پويا,باب اسفنجي دوبله خارج,كارتونهاي باب اسفنجي,سري جديد كارتون باب اسفنجي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۳۹:۰۲ توسط:هايدي موضوع: خريد كارتون قديمي

كارتون باخانمان مجموعه كامل با دوبله فارسي

پرين دختر مردي فرانسوي و مادري هندي است. پدر پرين قبل از مرگ از همسر و دخترش مي‌خواهد كه به زادگاهشان برگردند. با مرگ پدر، پرين و مادرش مسافرت خود را آغاز مي‌كنند تا خود را به روستايي كوچك در شمال فرانسه برسانند. با مريضي مادر، پرين ناچار مي‌شود همه چيز حتي الاغ محبوبش پاريكال را براي بدست آوردن پول و خريد دارو بفروشد اما مادرش سرانجام در پاريس مي‌ميرد. بعد از تحمل سختي‌هاي بسيار، پرين خود را به روستا ميرساند و متوجه مي‌شود پدربزرگش مالك پولدار كارخانه‌اي در روستا است. پرين خود را با نام جعلي «رودالي» معرفي مي‌كند و صاحب شغلي در كارخانه مي‌شود و منتظر است تا بالاخره حقيقت را به پدربزرگش بگويد…

باخانمان، يك كارتون واقع‌گرا با درون‌مايه‌اي اجتماعي كه درباره‌ي زندگي مردم در اروپاي پس از انقلاب صنعتي صحبت مي‌كند. روايتي از رنج‌ها و غم‌ها تا شيريني‌ها و شادي‌هاي زندگي. مرورِ «باخانمان» براي هم‌نسل‌هاي من بازگشت به احساسِ خوبي است در گذشته. زماني‌كه ذهن‌ِ ساده و قلب معصومي داشتيم با يك‌جور دل‌سوزيِ قشنگ براي آدم‌هاي قصّه. يكي هم‌اين «پرين» كه شخصيّتِ اصليِ رُمانِ «باخانمان» است؛ دختركي ده، دوازده ساله با چهره‌اي كهربايي و بانمك.

داستانِ «باخانمان» از زماني شروع مي‌شود كه پرين و مادرش با گاري كوچك و عجيبي كه ريختي مضحك دارد به پاريس وارد مي‌شوند. گاري را فقط يك خر مي‌كشد به نام «پاريكال»؛ خري خاكستري و لاغر كه زورمند است و چالاك و با همه‌ي خستگي، از شيطنت‌‌ دست برنمي‌دارد.

و امّا مادرِ پرين، شخصيّتي كه باوجودِ حضورِ ناچيز در فصل‌هاي ابتدايي رُمان تا پايانِ ماجرا به يادِ خواننده مي‌ماند؛ زني سي‌ساله با سيمايي افسرده و شكسته كه قبل‌تر بسيار زيبا بوده است.

ادموند تنها فرزند يك كارخانه‌دار ثروت‌مند بود كه روزي از روزها از طرف پدر براي خريد كنف به هندوستان فرستاده شد و در آن‌جا به يك دختر بومي دل داد و خلاصه، ازدواج كرد. پدرِ ادموند از شنيدنِ اين خبر ناراحت شد و از پسر خواست تا به خانه برگردد، ولي بي عروسِ تازه. ادموند هم حاضر نشد همسرِ هندي‌اش را رها كند. به‌خصوص اين‌كه پاي فرزندي هم در ميان بود؛ پرين. درنتيجه، رابطه‌ي ادموند و پدرش شكرآب شد و او ديگر به ماروكور بازنگشت.

حالا ادموند كجاست؟ پدرِ پرين هم مانند مادرش در طول سفر فوت كرده است. بله، مادرِ پرين در ابتداي رُمان به‌خاطر بيماري شديد و خستگي زياد از دنيا مي‌رود، درحالي‌كه دخترش براي بهبودِ مادر همه‌كاري كرده است؛ از فروختنِ گاري و پاليكار گرفته تا كرايه‌ي اتاق در مسافرخانه و پرستاريِ مُدام و …، امّا دريغ از فايده. پس از مرگِ مادر، پرين ناگزير باقيِ سفر را به تنهايي ادامه مي‌دهد و با مقابله در برابر هيولاي فقر و هراسِ جاده و وحشتِ بي‌كسي دست‌آخر به ماروكور مي‌رسد و خواننده از اين‌جا به بعد با شخصيّت‌هاي تازه‌ي جهانِ داستان آشنا مي‌شود. مثلاً؟ مثلاً روزالي.

روزالي دختركي‌ست به سن و سالِ پرين كه ازقضا او هم پدر و مادرش را از دست داده است و درحال‌حاضر با مادام فرانسواز زندگي مي‌كند. روزالي كارگر كارخانه‌‌ي پدربزرگِ پرين است و دخترخوانده‌ي او. پرين از حرف‌هاي روزالي متوجّه مي‌شود كه پدربزرگش پيرمردي است شصت و پنج ساله كه از غصّه‌ي پسرش ادموند چشمش آب آورده است و خوب نمي‌بيند. پرين به توصيه‌ي مادر هويّتِ خويش را از روزالي و باقيِ مردمانِ ماركور مخفي مي‌كند و با نامِ اورلي وارد شهر مي‌شود. چرا؟ براي اين‌كه مادر پرين معتقد بود دخترش بايد تلاش كند تا در عين گم‌نامي مفيد باشد و همه دوستش داشته باشند و به او احتياج پيدا كنند. مادر پرين مي‌گفت: «اين نعمت بزرگي است كه آدم محبوب مردم باشد

مشخصات كارتون پرين :

 

فرمت: Dvd- Vob|

كيفيت:عالي|

زبان:دوبله فارسي|

تعداد قسمتها:۵۲ قسمت كامل|

تعداد دي وي دي:۵ عدد|

براي خريد روي لينك زير كليك نماييد.

كارتون باخانمان


برچسب: كارتون باخانمان,كارتون باخانمان شبكه پويا,سفارش كارتون باخانمان, كارتونهاي قديمي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۵۶:۳۲ توسط:هايدي موضوع: خريد كارتون قديمي

كارتون كامل خانواده دكتر ارنست با دوبله فارسي

داستان اين كارتون بر اساس رمان خانواده رابينسون اثر جان ديويد ويز از كشور سوئيس مي باشد.فلون، شخصيت دختر خانواده، توسط شركت انيميشن نيپون به داستان اضافه شده تا بيننده هاي دختربيشتري را به خود جذب كند.

دكتر ارنست ، پدر فلون، نامه اي از دوست انگليسي خود كه مقيم كشور استرالياست دريافت مي كند كه از او دعوت نموده تا به استراليا برود چونكه به پزشك نياز دارند. خانواده دكتر ارنست كه قصد دارند با كشتي به استراليا بروند در راه گرفتار توفان شده و به ناچار وارد جزيره اي ناشناخته مي شوند. بار اصلي داستان در مورد سعي و تلاش خانواده دكتر ارنست براي ايجاد يك زندگي جديد است. آنها سعي مي كنند با كمترين امكاناتي كه دارند زندگي خود را اداره نموده و نياز هايشان را با استفاده از باقيمانده هاي كشتي شكسته و خود جزيره برطرف نمايند. خانواده دكتر ارنست براي ادامه زندگي خود به كشاورزي و دامپروري مي پردازند اما روز به روز اميدشان براي نجات يافتن كمتر مي شود. يك كاپيتان و پسر بچه سياه پوستي به نام تام تام كه در ابتدا اصلا حرف نمي زند نيز به جمع آنها مي پيوندند. در پايان خانواده دكتر ارنست با ساخت يك قايق و آذوقه كافي موفق ميشوند خود را از جزيره نجات داده و به استراليا بروند.

نقد كوتاه

تم داستان اين مجموعه شبيه داستان مجموعه «مهاجران» است. خانواده هايي كه زادگاهشان را ترك مي كنند و مي خواهند به استراليا مهاجرت كنند. با اين تفاوت كه در «مهاجران» خانواده سالم به مقصد مي رسد و در آنجا مشكلات‌شان شروع مي شود، اما خانواده دكتر ارنست كه با كشتي قصد داشتند به استراليا بروند در راه گرفتار توفان شده و به ناچار وارد جزيره اي ناشناخته مي شوند.  كارتون، قصه خانواده اي اهل برن سوئيس است. پدر خانواده يك پزشك مي‌باشد و به دنبال دعوت دوست انگليسي خود تصميم به حركت به سمت استراليا مي‌گيرد.در راه اين سفر دريايي بعلت طوفاني شدن و غرق شدن كشتي آنها خود را به يك جزيره متروكه ميرسانند و باتوجه به امكانات كم خود ميتوانند از حداقل امكانات به بي نيازي برسند. خانواده دكتر ارنست تلاش مي‌كنند تا خود را با وضعيت تازه تطبيق دهند و با استفاده از منابع غني موجود در جزيره و بقاياي كشتي شكسته، زندگي را از نو سروسامان دهند. هر چه از مدت اقامتشان در جزيره مي گذرد ؛ اميدشان براي نجات يافتن كمتر مي شود ؛ اما براي ادامه زندگي نه! از آن‌جا كه دكتر قصه علاوه بر علم طب و پزشكي، تجربه‌هاي فراوان و متفاوتي دارد تمام چشم اميد ما و كل خانواده در طول داستان به قدرت و درايت دكتر است! در طول داستان اتفاق‌هاي جور واجوري براي اهالي خانواده، در جزيره پيش مي‌آيد.

از جمله اينكه بعد از چند قسمت يك كاپيتان لاابالي به اسم مورتون كه در يكي از قسمت‌ها مي‌خواست به بچه‌ها سيگارِ برگ درست كردن ياد بدهد و با واكنش تند همسر دكتر مواجه شد و يا پسربچه رنگين پوستي به اسم تام‌تام، كه اوايل اصلا حرف نمي‌زد و كم‌كم صدايش درآمد، به كاراكترهاي كارتون اضافه مي‌شوند!

مشخصات كارتون خانواده دكتر ارنست:

نام كارتون : خانواده دكتر ارنست (كامل)

كيفيت صدا و تصوير : عالي

زبان : دوبله دو زبانه(فارسي و زبان اصلي)

فرمت : DVD

قابل پخش در دستگاه هاي DVD Player و كامپيوتر

تعداد ديسك: 8 DVD

براي ورود به فروشگاه اصلي و خريد كارتون روي لينك زير كليك نماييد.


كارتون خانواده دكتر ارنست


برچسب: دكتر ارنست، كارتون خانواده دكترارنست خريد، كارتون خانواده دكتر ارنست، انيميشن دكتر ارنست، دانلود كارتون،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۴۹:۴۵ توسط:هايدي موضوع: خريد كارتون قديمي

خريد پستي كارتون افسانه 3 برادر (سري جديد)

كارتون افسانه 3 برادر

سايت فروش سري جديد كارتون افسانه سه برادر دوبله فارسي با كيفيت عالي (۲۰۰۹)

(كارتون قديمي افسانه ۳ برادر نيز موجود مي باشد.)

كارتون افسانه سه برادر

مشخصات كارتون:
Romance Of The Three Kingdoms
سري جديد ۲۰۰۹
زبان كارتون:دوبله فارسي
تعداد قسمت:۵۲ (نسخه كامل)
تعداد ديسك:۴ عدد DVD
پخش از شبكه پويا
كيفيت صدا و تصوير:عالي

كارتون افسانه 3 برادر

داستان كارتون افسانه ۳ برادر:
در كارتون افسانه ۳ برادر به علت بي‌كفايتي عده‌اي از فرماندهان محلي، چين دوران سخت و ناآرامي را سپري مي‌كرد. جنگ‌هاي داخليِ طولاني كشور را به شدت ضعيف كرده بود. «كلاه‌زردها» از اين فرصت سوءاستفاده كرده و شروع به غارت مردم كرده بودند. در اين ميان سه نفر از شجاع‌ترين و ماهرترين افراد جنگجو به نام‌هاي ليوبي، شانگ‌في و گوان‌يو تصميم مي‌گيرند باهم يكصدا شوند و عده‌اي را به عنوان افراد خود برگزينند تا به كمك آنها كشور خود را از هرج و مرج نجات دهند. آنها در باغ هلويي كه از اجداد شانگ‌في به ارث رسيده بود، باهم پيمان برادري مي‌بندند و قسم مي‌خورند كه راهي براي نجات كشورشان پيدا كنند و تا آخرين نفس به پاي اين عهد و پيمان بايستند. سپس هر سه راهي جنگ مي‌شوند. تمامي فرماندهان، خود را براي يك جنگ تمام عيار آماده مي‌كنند. ليوبي كه در اين جنگ از خود شجاعت بسيار نشان داده و موفق به شكست كلاه‌زردها مي‌شود از سوي دربار به عنوان فرماندار ايالت پينگ يوانگ انتخاب مي‌شود.

جهت ورود به فروشگاه اصلي و خريد كارتون افسانه ۳ برادر (سري جديد) روي لينك زير كليك نماييد.

قيمت:۷۵۰۰ تومان

كارتون افسانه سه برادر


برچسب: افسانه سه برادر,انيميشن جديد افسانه 3 برادر,كارتون جديد افسانه سه برادر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۵۰:۱۲ توسط:هايدي موضوع: خريد كارتون قديمي

خريد پستي كارتون زنان كوچك با كيفيت عالي

مجموعه كامل كارتون قديمي زنان كوچك دوبله فارسي

نام اصلي كارتون به انگليسي Little Women  و توليد شركت نيپون ژاپن مي باشد.

سايت كارتونهاي قديمي دهه 60

كارتون زنان كوچك

مجموعه كامل كارتون زنان كوچك با كيفيت عالي

زنان كوچك 2 (سري جديد) نيز در اين فروشگاه اينترنتي موجود مي باشد.

مشخصات كارتون:

زبان : دوبله فارسي

تعداد قسمت : 36 (نسخه كامل)

كيفيت صدا و تصوير: عالي (صدا گذاري رو نسخه اصلي)

فرمت: DVD  خانگي

قابل پخش در پليرهاي خانگي و كامپيوتر

تعداد ديسك : 6 عدد دي وي دي

قيمت: 10000 تومان

كارتون زنان كوچك

كارتون زنان كوچك

داستان كارتون زنان كوچك:

داستان اين كارتون سريالي و زيبا درباره 4 دختر از خانواده مارچ مي اشد كه به علت شروع جنگ مجبور شده همراه با مادر و مستخدمشان محل زندگي خود را ترك كرده و به خانه عمه مارتا بروند.

پدر خانواده نيز براي دفاع از كشور به جنگ ميرود.اتفاقات زيادي در مسير زندگي اين خانواده و دختران به نامهاي مگي كتي بتي و سارا رخ ميدهد.مگي دختر بزرگتر و بسيار مهربان مي باشد.

كتي كه دختري شلوغ و فعال هست به نوشتن داستان و چاپ آنها در روزنامه مشغول مي شود.بتي دختر مهربان و دلسوزي است كه هميشه براي پدرش دعا ميكند و گربه كوچكش را خيلي دوست دارد و پيانو هم خوب مي زند. سارا كوچكترين دختر خانواده است كه كمي شيطون است.هانا خدمتكار سياه پوست آنها بسيار بچه ها را دوست دارد و هميشه برايشان غذاهاي خوشمزده درست ميكند.

در پايان نيز پدر در جنگ زخمي شده و در بيمارستان بستري مي شود و مادر آنها براي پرستاري همسرش به بيمارستان مي رود .پدر پس از بهبودي به خانه برميگردد و دختران از ديدن پدر بسيار خوشحال مي شوند مخصوصا بتي كه مدتي مريض و بستري بود.

كارتونها و سريالهاي خاطره انگيز دهه شصت با كيفيت عالي موجود مي باشد.

براي خريد  كارتون زنان كوچك روي لينك زير كليك نماييد.

قيمت: 10000 تومان

كارتون زنان كوچك


برچسب: كارتون زنان كوچك، كارتون زنان كوچك 2، مجموعه كامل كارتون زنان كوچك، كارتونهاي قديمي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۲:۴۳:۵۱ توسط:هايدي موضوع: خريد كارتون قديمي