فروشگاه اينترنتي كارتون قديمي هايدي

كارتون كامل خانواده دكتر ارنست با دوبله فارسي

داستان اين كارتون بر اساس رمان خانواده رابينسون اثر جان ديويد ويز از كشور سوئيس مي باشد.فلون، شخصيت دختر خانواده، توسط شركت انيميشن نيپون به داستان اضافه شده تا بيننده هاي دختربيشتري را به خود جذب كند.

دكتر ارنست ، پدر فلون، نامه اي از دوست انگليسي خود كه مقيم كشور استرالياست دريافت مي كند كه از او دعوت نموده تا به استراليا برود چونكه به پزشك نياز دارند. خانواده دكتر ارنست كه قصد دارند با كشتي به استراليا بروند در راه گرفتار توفان شده و به ناچار وارد جزيره اي ناشناخته مي شوند. بار اصلي داستان در مورد سعي و تلاش خانواده دكتر ارنست براي ايجاد يك زندگي جديد است. آنها سعي مي كنند با كمترين امكاناتي كه دارند زندگي خود را اداره نموده و نياز هايشان را با استفاده از باقيمانده هاي كشتي شكسته و خود جزيره برطرف نمايند. خانواده دكتر ارنست براي ادامه زندگي خود به كشاورزي و دامپروري مي پردازند اما روز به روز اميدشان براي نجات يافتن كمتر مي شود. يك كاپيتان و پسر بچه سياه پوستي به نام تام تام كه در ابتدا اصلا حرف نمي زند نيز به جمع آنها مي پيوندند. در پايان خانواده دكتر ارنست با ساخت يك قايق و آذوقه كافي موفق ميشوند خود را از جزيره نجات داده و به استراليا بروند.

نقد كوتاه

تم داستان اين مجموعه شبيه داستان مجموعه «مهاجران» است. خانواده هايي كه زادگاهشان را ترك مي كنند و مي خواهند به استراليا مهاجرت كنند. با اين تفاوت كه در «مهاجران» خانواده سالم به مقصد مي رسد و در آنجا مشكلات‌شان شروع مي شود، اما خانواده دكتر ارنست كه با كشتي قصد داشتند به استراليا بروند در راه گرفتار توفان شده و به ناچار وارد جزيره اي ناشناخته مي شوند.  كارتون، قصه خانواده اي اهل برن سوئيس است. پدر خانواده يك پزشك مي‌باشد و به دنبال دعوت دوست انگليسي خود تصميم به حركت به سمت استراليا مي‌گيرد.در راه اين سفر دريايي بعلت طوفاني شدن و غرق شدن كشتي آنها خود را به يك جزيره متروكه ميرسانند و باتوجه به امكانات كم خود ميتوانند از حداقل امكانات به بي نيازي برسند. خانواده دكتر ارنست تلاش مي‌كنند تا خود را با وضعيت تازه تطبيق دهند و با استفاده از منابع غني موجود در جزيره و بقاياي كشتي شكسته، زندگي را از نو سروسامان دهند. هر چه از مدت اقامتشان در جزيره مي گذرد ؛ اميدشان براي نجات يافتن كمتر مي شود ؛ اما براي ادامه زندگي نه! از آن‌جا كه دكتر قصه علاوه بر علم طب و پزشكي، تجربه‌هاي فراوان و متفاوتي دارد تمام چشم اميد ما و كل خانواده در طول داستان به قدرت و درايت دكتر است! در طول داستان اتفاق‌هاي جور واجوري براي اهالي خانواده، در جزيره پيش مي‌آيد.

از جمله اينكه بعد از چند قسمت يك كاپيتان لاابالي به اسم مورتون كه در يكي از قسمت‌ها مي‌خواست به بچه‌ها سيگارِ برگ درست كردن ياد بدهد و با واكنش تند همسر دكتر مواجه شد و يا پسربچه رنگين پوستي به اسم تام‌تام، كه اوايل اصلا حرف نمي‌زد و كم‌كم صدايش درآمد، به كاراكترهاي كارتون اضافه مي‌شوند!

مشخصات كارتون خانواده دكتر ارنست:

نام كارتون : خانواده دكتر ارنست (كامل)

كيفيت صدا و تصوير : عالي

زبان : دوبله دو زبانه(فارسي و زبان اصلي)

فرمت : DVD

قابل پخش در دستگاه هاي DVD Player و كامپيوتر

تعداد ديسك: 8 DVD

براي ورود به فروشگاه اصلي و خريد كارتون روي لينك زير كليك نماييد.


كارتون خانواده دكتر ارنست


برچسب: دكتر ارنست، كارتون خانواده دكترارنست خريد، كارتون خانواده دكتر ارنست، انيميشن دكتر ارنست، دانلود كارتون،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۴۹:۴۵ توسط:هايدي موضوع: خريد كارتون قديمي

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :